vv Ons genoegen Haaksbergen
                                                                   

                                                                Samen voeging Intropika en vogelvreugd Beckum 

 

 

Shows
Regioshow 2021 
20 t/m 21 november.


 

 

Zoals inmiddels bekend, hebben vogelvereniging "Ons Genoegen", "Intropika" beide uit Haaksbergen en "Vogelvreugd" Beckum de handen in één geslagen en organiseren samen in het weekeinde van 20 t/m 21 november één grote vogelshow.
De show wordt gehouden in de "thuishaven" van Ons Genoegen en wel het "schuttershoes" , Scholtenhagenweg 40b Haaksbergen. Gelegen op de terreinen sportpark Scholtenhagen van de stichting "Groot Scholtenhagen".
De hoop en verwachting is dat alle geledingen binnen de vogelsport vertegenwoordigd zullen zijn en een aantal van om en nabij 600 vogels zal zijn.
Meer info volgt in de loop van het jaar.