vv Ons genoegen Haaksbergen
                                                                   

                                                                Samen voeging Intropika en vogelvreugd Beckum 

 

 

Shows
Regioshow 2022
19 t/m 20 november.


 

 

Zoals inmiddels bekend, hebben vogelvereniging Ons Genoegen, Intropika beide uit Haaksbergen en Vogelvreugd Beckum de handen in één geslagen en organiseren samen in het weekeinde van 19 t/m 20 november één grote vogelshow.
De show wordt gehouden in de thuishaven van Ons Genoegen en wel het schuttershoes , Scholtenhagenweg 40b Haaksbergen. Gelegen op de terreinen sportpark Scholtenhagen van de stichting Groot Scholtenhagen.
De hoop en verwachting is dat alle geledingen binnen de vogelsport vertegenwoordigd zullen zijn en een aantal van om en nabij 600 vogels zal zijn.
Meer info volgt in de loop van het jaar.